DİSMENOR Body Lotion ( Ortalama 6 Aylık Kullanım )

₺49,00


AdetKULLANIM AMACI

Dismenor Body Lotion içeriğinde bulunan doğal  bitkisel yağlar ile vücudunuzun ihtiyaç duyulan bölgesini yatıştırır, ferahlatır, nemlendirir ve yumuşatır.

KULLANIM ŞEKLİ

Dismenor Body Lotion vücudunuzun ihtiyaç duyulan bölgesine tamamen emilene kadar dairesel hareketler ile masaj yapılarak uygulanır.

İÇERİK

Dismenor Body Lotion tamamen bitkisel yağlar ve doğal ürünlerden hazırlanmış olup kimyasal katkı içermemektedir. İçeriğindeki doğal ürünlerin eşsiz formülasyonuyla ilgili sağlık mevzuatına uygun olarak modern tesislerde üretilmiştir.

Dismenor Body Lotion vücudunuzun ihtiyaç duyulan bölgelerini içeriğinde bulunan portakal yağı ile ferahlamasına yardımcı olurken, zencefil yağı ile gerginliğe neden olan etkenlerin engellenmesine yardımcı olur. Ayrıca balmumu içeriğindeki yağ asitleri ve zengin A Vitamini ile cildinizin yumuşamasına ve rahatlamasına yardımcı olur.

UYARILAR

Dismenor Body Lotion'u göz ve göz çevresi temasından sakınınız, göz ve göz çevresi ile teması halinde bol ve ılık temiz su ile gözlerinizi ve çevresini yıkayınız.

Haricen kullanılır. Yenilmemelidir, yutulmamalıdır.

Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız.

Çocukların ulaşamayacağı kuru ve serin yerlerde ya da oda sıcaklığında muhafaza ediniz.

Vidalı pompayı açmayınız yada gevşek bırakmayınız ve üst kapağın kullanım sonrasında tamamen kapandığından emin olunuz.

Belirli Referanslar